دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی > فراخوان های اشتغال > صنایع ارتباطی آوا  
صنایع ارتباطی آوا

فراخوان بكارگيري نخبگان و استعدادهاي برتر در شرکت صنایع ارتباطی آوا

در راستاي برنامه هاي توانمندي سازي ،جذب و اثرگذاري نخبگان و استعدادهاي برتر در جامعه، طي توافقي بين بنياد ملي نخبگان و شرکت صنایع ارتباطی آوا زمينه هاي جذب و بكارگيري از ميان نخبگان و استعدادهاي برتر در رشته هاي مختلف و در زير مجموعه هاي اين شرکت پس از انجام مصاحبه و بررسي هاي تخصصي فراهم شده است. لذا از تمامي نخبگان و استعدادهاي برتر تحت حمايت بنياد ملي نخبگان تقاضا مي شود كه جهت ثبت نام براي بكارگيري در اين شرکت اطلاعات خود را در سامانه بنياد ثبت كنند.بنابر اعلام این فراخوان هم اکنون شرکت آریوژن از میان فارغ التحصیلان تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان در رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات جذب نیرو می کند.

صنایع ارتباطی آوا

صنایع ارتباطی آوا طراح و سازنده تجهیزات مخابراتی نسل جدید با تمرکز بر حوزه VOIPو NGNو   IMSمی باشد. واحد طراحی و توسعه این شرکت با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی سبد محصولات آوا در حال گسترش فعالیت های خود می باشد.در این راستا صنایع ارتباطی آوا اقدام به جذب افراد واجد شرایط می نماید که در زمینه های تعیین شده دارای مهارت، استعداد و علاقه مندی در سطح عالی باشند.علاقمندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.ava.irمراجعه نموده و یا از طریق نشانی پست الکترونیک research@ava.ir تماس حاصل نمایید.

شرایط استخدام:

محل کار: دفتر طراحی و توسعه این شرکت واقع در پردیس شمالی دانشگاه تهران(کارگر شمالی)

نوع استخدام: تمام وقت

حداقل مدرک تحصیلی لازم : کارشناسی در رشته های مرتبط به فناوری اطلاعات

عنوان شغل1: طراح نرم افزار و شبکه

مهارت و علاقه مندی لازم جهت شغل 1: طراحی سیستم های embedded، برنامه نویسی Java،PHP،PERL،C، سیستم عامل های iOS، Linux، Android

عنوان شغل 2: طراح سخت افزار

مهارت و علاقه مندی لازم جهت شغل2: طراحی مدارات پردازش صداو تصویر، رمزنگاری، DSPو میکروکنترلر

 

جهت ورود به سامانه ثبت نام كليك كنيد

 

بنیاد نخبگان استانها
سامانه ثریا

پیوندها
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد - نسخه قدیمی
آدرس: خيابان آزادي- بين خيابان نواب و رودكي- جنب كوچه طاهرنيا- پلاك 209 تلفن: 63478000 - 09601