شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
صفحه اصلی > فراخوان های اشتغال > شرکت آریوژن 
شرکت آریوژن

فراخوان بكارگيري نخبگان و استعدادهاي برتر در شرکت آریوژن زیست دارو

در راستاي برنامه هاي توانمندي سازي ،جذب و اثرگذاري نخبگان و استعدادهاي برتر در جامعه، طي توافقي بين بنياد ملي نخبگان و شرکت آریوژن زمينه هاي جذب و بكارگيري از ميان نخبگان و استعدادهاي برتر در رشته هاي مختلف و در زير مجموعه هاي اين شرکت پس از انجام مصاحبه و بررسي هاي تخصصي فراهم شده است.لذا از تمامي نخبگان و استعدادهاي برتر تحت حمايت بنياد ملي نخبگان تقاضا مي شود كه جهت ثبت نام براي بكارگيري در اين شرکت اطلاعات خود را در سامانه بنياد ثبت كنند.بر اعلام این فراخوان هم اکنون شرکت آریوژن از میان فارغ التحصیلان تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان در رشته های داروسازی، مهندسی شیمی، بیوتکنولوژی پزشکی و دارویی و مهندسی مکانیک جذب نیرو می کند.

 شرکت آریوژن زیست دارو

شرکت آریوژن مجموعه ای است که با همت گروهی از تحصیل کردگان و متخصصان با تجربه صنعت بیوتکنولوژی دارویی با هدف تحقیق، توسعه و تولید داروهای نوترکیب و بالاخص آنتی بادی های مونوکلونال دارویی تشکیل شده است. این مجموعه در زمینه های کلیه رشته های مرتبط با بیوتکنولوژی فعالیت می کند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 36106480-026 تماس گرفته و یا به سایت این شرکت به آدرس http://aryogen.com مراجعه نمایند.

 

جهت ورود به سامانه ثبت نام كليك كنيد

 

بنیاد نخبگان استانها
سامانه ثریا

پیوندها
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد - نسخه قدیمی
آدرس: خيابان آزادي- بين خيابان نواب و رودكي- جنب كوچه طاهرنيا- پلاك 209 تلفن: 63478000 - 09601