جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧
صفحه اصلی > خبر 
اخبار > اطلاعيه مهم درباره اعطاي جايزه تحصيلي به دانشجويان صاحب استعداد برتر


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعيه مهم درباره اعطاي جايزه تحصيلي به دانشجويان صاحب استعداد برتر

پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان: تمامی کسانی که در طی سال گذشته از آیین‌نامة قبلی «اعطاي جايزة تحصيلي به دانشجويان صاحب استعداد برتر» بهره‌مند شده‌اند، در سال تحصیلی جدید مطابق مفاد آیین‌نامة جدید مورد ارزیابی و شمول جوایز قرار می‌گیرند.

1. با توجه به تصویب آیین‌نامه اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد‌برتر، روال اعطای جایزه‌های تحصیلی از ابتدای سال تحصیلی جدید (1/7/1393)، مطابق این آیین‌نامه خواهد بود. بنابراین تمامی کسانی که در طی سال گذشته از آیین‌نامة قبلی بهره‌مند شده‌اند، در سال تحصیلی جدید مطابق مفاد آیین‌نامة جدید مورد ارزیابی و شمول جوایز قرار می‌گیرند. بدیهی است این موضوع هم شامل افرادی است که امسال در دانشگاه پذیرفته می‌شوند و هم کسانی که بخشی از تحصیل خود را گذرانده‌اند.

2. با اجرای آیین‌نامة جدید، جایزه‌ها به‌صورت سالانه و در مقاطع مختلف تحصیلی و صرفاً بر اساس مفاد آیین نامة جدید (ارزیابی فعالیت‌های دانشجویان در محل تحصیل) صورت خواهد پذیرفت و تمامی مقررات مرتبط قبلی لغو و بلااثر خواهد بود.

3. باتوجه به آيين‌نامة جديد، دانشجويان مشمول براساس معيارهاي بنياد، از سوي دانشگاه محل تحصيل آنان به بنياد معرفي مي‌شوند و درصورت نياز بنياد از برگزيدگان نهايي دعوت خواهدكرد تا اطلاعات خود را در سامانة ثريا ثبت كنند. به‌همين دليل نيازي به ثبت اطلاعات از سوي دانشجويان نيست.

4. اعطاي راتبة تحصيلي به‌دانشجويان منوط به كار دانشجويي در دانشگاه محل تحصيل آنان خواهد بود و لازم است گزارش كار دانشجويان مشمول (براي دورة كارشناسي 20 ساعت در ماه، دورة كارشناسي ارشد 12 ساعت و دورة دكتري 8 ساعت ) هر سه ماه يك‌بار در سامانة ثريا بارگذاري شود.

 


١٧:٥٨ - 1393/07/29    /    شماره : ٢٧٩٦    /    تعداد نمایش : ١٦٣١٠خروج
بنیاد نخبگان استانها
سامانه ثریا

پیوندها
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد - نسخه قدیمی
آدرس: خيابان آزادي- بين خيابان نواب و رودكي- جنب كوچه طاهرنيا- پلاك 209 تلفن: 63478000 - 09601